Menü Menü
SCRIKSS YAZI GEREÇLERİ REFİLLER MASA ÜSTÜ SETLER HEDİYELİK SETLER AKSESUARLAR SCRIKSS OFFICE YAZI GEREÇLERİ Notelook DEFTER MARKALAR SHEAFFER KAWECO TROIKA NAVA CROSS STAEDTLER KURUMSAL Baskı Teknikleri Klavuzu SCRIKSS B2B Kurumsal Hediye Broşürü
TR / EN

NEDEN SCRIKSS?

 

Bu soruyu cevaplamak için, geçmişte küçük bir yolculuğa çıkmamız gerekiyor.

Washington DC 28 Ağustos 1963 Liberty. Martin Luther King, Lincoln Anıtı'nın basamaklarında oturan vizyon sahibi olan 250.000 kişinin önünde ünlü konuşmasına "Bir hayalim var" sözleriyle başladı...

“Dört çocuğumun, bir gün, cildinin rengi ile değil, karakterleriyle yargılanacakları bir ulusun içinde yaşayacağını hayal ediyorum. O gün düşmanlar önemli olmayacak sessizliğin gürültüsü dostları olacak.”

18 Aralık 1963 İstanbul. Martin Luther King gibi, V. Rodrik Hayati başkanlığındaki vizyoner bir grup Türk girişimcinin de bir rüyası vardı. Ve bir gün çocuklarının gurur duyacağı, kusursuz bir kalitede tasarlanıp üretilen enstrümanla yazmayı seçebilecekleri bir ulusun yaşayacağı bir Türkiye hayal ettiler.

Scrikss, başlangıcından bu yana araçlarıyla "zahmetsizce yazma" deneyimini hedeflemiş ve ürünlerinde bir ömür boyu garanti (99 yıl) ile çevrilmiş olağanüstü nitelikler sağlamıştır.

Günümüzde Scrikss markası, Türk pazarının tartışmasız en önemli lideri haline gelirken, Asya’nın küçük bölgelerindeki enstrümanların en büyük üreticisi ve dağıtıcısı olmuştur.


Bu sebeplerden dolayı Scrikss'teki markalı ürünler hem sevdikleriniz için hem de kendiniz için özel bir hediye olacak. Ürünlerimizin kalitesinden ve benzersiz tasarımından keyif almanızı diliyoruz.