Menü Menü
SCRIKSS YAZI GEREÇLERİ REFİLLER MASA ÜSTÜ SETLER HEDİYELİK SETLER AKSESUARLAR SCRIKSS OFFICE YAZI GEREÇLERİ Notelook DEFTER MARKALAR SHEAFFER KAWECO TROIKA NAVA CROSS STAEDTLER KURUMSAL Baskı Teknikleri Klavuzu SCRIKSS B2B Kurumsal Hediye Broşürü
TR / EN

İnsan Kaynakları

 

"Hedeflerimize ulaşmada, bizleri başarıya taşıyan ana güçlerden biri de çalışanlarımızdır. Müşterilerimizi, verdiğimiz hizmetlerin her aşamasında memnun ederek, iş sahamızdaki öncülüğümüzü sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın özünü oluşturuyor. "

 

"En gelişmiş teknolojiyi kullanabilen, enerjik, dayanişma ruhuna sahip, müşteri ve hizmet bilincinde olan, işe ve kuruma bağlı, sürekli öğrenme ve gelişime açık, Scrikss'te çalışmayi ayrıcalık sayan, kaliteli bir iş gücüyle ve bu iş gücünü yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz."

 

"Scrikss’in Tarihini ve Kültürü"'nü korumak ve geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağıdır.

 

Bizimle birlikte olan tüm çalışanlarımızın önce Scrikss ailesinin bir üyesi olduğunun bilincinde olmasını ve bununla gurur duymasını istiyoruz.

 

Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduguna inaniyor, çalisma arkadaşlarımızla ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bünyemize yetenekli ve başarılı kişileri katma ve gelişmelerine yardımcı olarak uzun yıllar birlikte çalışma ilkesini benimsiyoruz.

 

İnsanların eşit olduğuna inanıyor ve iş yaşantımızda da bu ilkeyi uyguluyoruz. Çalışanlarımız arasında ırk, cinsiyet ve inanç farkı gibi ayrım ve değerlendirme yapmayarak, herkese kendini geliştirme ve yükselme fırsatı tanıyoruz.